Петряк забив хетт-трик за 12-ть хвилин матчу

26 лютого 2020 в 13:59
Відправити
Футболіст родом зі Сміли Іван Петряк в Угорщині забив три голи протягом 12-ти хвилин матчу чемпіонату, де МОЛ «Фехервар» переграв ФК «Залаегерсег» з рахунком 4:1. Матч відбувся 22 лютого. Про це повідомляє Спорт.ua. Foto: https://pixabay.com/photos/football-soccer-kick-off-center-3471371/
Три гола за 12-ть хвилин нашого українця можна переглянути у відео на цьому ж порталі. Голи Іван Петряк забив на 49-й, 57-й і 61-й хвилинах та довів рахунок матчу до 4:0.
Іван Петряк – український футболіст, уродженець м. Сміли, 1994 р.н, фланговий півзахисник МОЛ «Фехервар» (Угорщина), вихованець київського футболу. Свого часу грав за луганську «Зорю», ФК «Шахтар».

Знайшли друкарську помилку? Виділіть фрагмент тексту з друкарською помилкою та натисніть Ctrl + Enter.